Saat Yükleniyor...
EKREM EŞKİNAT CHP SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ADAY ADAYILIĞINI AÇIKLADI
Tarih : 2013.07.25  11:42:42
EKREM EŞKİNAT CHP SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ADAY ADAYILIĞINI AÇIKLADI

EKREM EŞKİNAT CHP SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ADAY ADAYILIĞINI AÇIKLADI

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi belediye başkanlığı CHP den aday adaylığını bu akşam yelken kulübünde düzenlediği iftar yemeğinde açıkladı.

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi belediye başkanlığına CHP den aday adaylığını açıklayan eczacı Ekrem Eşkinat; İlkelerim planlı ölçülebilir yönetim, saydamlık, yönetimde ortaklı, kentli hakları, insan onuruna saygı, yönetimde kalite, dedi. Ülkemizin ve dünyanın hızla değiştiği bir dönemden geçiyoruz. Eski siyaset ve onu temsilcileri, artık toplumun ihtiyaçlarını karşılamıyor. İnsanımız, kişisel çıkarlarının peşinde koşmayacak, yalnızca kentin ve halkın çıkarlarını savunacak bir siyaset talep ediyor.

Balkanlar ve Anadolu dan gelerek bu topraklara yerleşen, burada hayatını kuran ve Tekirdağ’ı kendi geleceğinin parçası olarak gören yüz binlerce insanın daha iyi bir şehirde yaşaması için yola çıktık. Bize her şeyimizi veren bu topraklara borcumuzu ödemek, memleketimize katkı sağlamak için ilk adımı  atarak mücadeleye başlıyoruz. Beraber yol yürümek, emek vermek, Türkiye ye ve dünyaya Tekirdağ’ın neleri yapabileceğini kanıtlamak için projelerimiz ve halkımızın desteğiyle 21. Yy kimlikli kentine ilk tuğlayı bu gün burada koyuyorum. Daha iyi bir şehirde yaşamayı hak ettiğimize inanıyor, bunun için üzerime düşen sorumluluğu kabul ediyorum. Çıktığım bu yolda en büyük destekçim eşim ve ailem ayrıca bana desteğini esirgemeyecek olan büyük ailem CHP örgütümdür.

CHP Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye başkanlığı aday adaylığımı açıklamaktan büyük gurur duyuyorum.   Dedi.

 

Bu haber toplam 793 defa okunmuştur
Haberi Paylaş :
Yerel Haber
Copyright © Tekirdağ Kanal59 Haber   |
|
Kanal 59 Haber Kanal 59 Tekirdağ Yerel Televizyonu Haber Resmi Sitesi
Hobi Tekirdağ Kız Yurdu
TEL: 0549 561 59 59